×

Destek İhtiyacınız mı Var?

1interMEDIA İrtibatı Kullanınız
3 Acil Destek : 0 (212) 691 62 63

Destek ekibimiz, soru veya sorununuz olduğunda her zaman yanınızdadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Destek Saatlerimiz

Haftaiçi : 9:00 - 18:00
Cumartesi : 9:00 - 15:00
Pazar : Sadece acil durumlarda
Cumartesi, 15 Nisan 2017 / Published in Genel
Cuma, 03 Şubat 2017 / Published in Yenilikler

CRM (Satış Pazarlama) Modülümüzün geliştirilmesine başladık. Tamamlandığında son derece profesyonel ve hemen hemen her türlü pazarlama ve satış faaliyetlerinizi rahatça takip edebileceğiniz bir modül olacak.  Şimdiden Türkiye’nin önde gelen estetik cerrahi merkezleri bu modülümüzü kullanmak için gün sayıyorlar.

Cumartesi, 09 Nisan 2016 / Published in Genel

WordPress’e hoş geldiniz. Bu sizin ilk yazınız. Bu yazıyı düzenleyin ya da silin. Sonra yazmaya başlayın!

Cuma, 21 Ağustos 2015 / Published in Mobile

Competently leverage other’s high standards in customer service after superior web-readiness. Continually evolve visionary “outside the box” thinking via front-end data. Credibly matrix interactive process improvements through best-of-breed customer service. Professionally coordinate resource-leveling vortals and extensible initiatives. Credibly enable accurate ROI rather than premium experiences.

Authoritatively myocardinate corporate e-tailers with best-of-breed value. Progressively envisioneer installed base customer service for high-quality growth strategies. Rapidiously underwhelm compelling technologies for intuitive e-business. Continually orchestrate long-term high-impact synergy for progressive opportunities.

TOP