×

Destek İhtiyacınız mı Var?

1interMEDIA İrtibatı Kullanınız
3 Acil Destek : 0 (212) 691 62 63

Destek ekibimiz, soru veya sorununuz olduğunda her zaman yanınızdadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Destek Saatlerimiz

Haftaiçi : 9:00 - 18:00
Cumartesi : 9:00 - 15:00
Pazar : Sadece acil durumlarda

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Hepimiz kendi alanlarımızda Türkiye'nin en iyisi olma hedefinde olan profesyonel yöneticileriz

Muzaffer Çağlayan

Kurucu / Yazılım Mimarı

1997 yılında kurduğum interMEDIA'yı sadece bir hedefe yönlendirdim : Türkiye'nin en iyi hastane ve tıp merkezi yazılımlarının üretilmesi ve tüm kullanıcıların ürünlerimizden %100 memnun kalmalarının sağlanması.. Bu hedefimizde hiçbir şaşma olmadan yıllardır aynı tutarlılıkla sizlerle sizler için çalışıyoruz.

Bülent Kuzu

Genel Müdür

Şirketimizin bütün faaliyetlerini sizlere işlerinizi en kolay ve en hızlı yapabilmenizi sağlayacak şekilde düzenledik.. Bilgi Sistemi yönetiminde her zaman sizin yanınızda, size destek için hazırız..

Aşkı Aydın

Pazarlama ve Satış Direktörü

Biz interMEDIA kullanıcılarını müşteri olarak değil, çalışma arkadaşları olarak görüyoruz. Siz çalışma arkadaşlarımızın işlerini en kolay en hızlı ve sıfır hata ile yapabilmeleri için hepimiz yılların verdiği bilgi birikimi ile sizin yanınızdayız.

Uğur İnetaş

Yazılım Geliştirme Müdürü

interMEDIA bir İstanbul şirketi olabilir ama teknolojimizle, iş süreçlerimizle, ürünlerimizi geliştirmedeki yaklaşımlarımızla biz bir Silikon Vadisi şirketiyiz.. Bizde her zaman en kaliteli ürünleri bulacaksınız.

Fatih Gürsoy

Müşteri Hizmetleri Müdürü

Ben ve ekibim tek bir amaçla çalışıyoruz : Ürünlerimizi en etkin şekli ile kullanmanızı sağlayıp, hizmetlerimizden ve ürünlerimizden %100 memnun kalmanızı sağlamak.. Bizimle tanıştıktan sonra bunu siz de hemen farkedeceksiniz.

Tarık Zurnacıoğlu

Ürün Yönetim Müdürü

İyi analiz edilmeyen, iyi planlanmayan bir bilgi yönetim sistemi eninde sonunda gün gelir tıkanır ve çöker.. Biz 1997 yılından bu yana Türkiye'nin en iyi tasarlanmış hastane bilgi sistemini üretiyoruz ve bununla da çok gurur duyuyoruz.

TOP