×

Destek İhtiyacınız mı Var?

1interMEDIA İrtibatı Kullanınız
3 Acil Destek : 0 (212) 691 62 63

Destek ekibimiz, soru veya sorununuz olduğunda her zaman yanınızdadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Destek Saatlerimiz

Haftaiçi : 9:00 - 18:00
Cumartesi : 9:00 - 15:00
Pazar : Sadece acil durumlarda
PACS Entegrasyonu
DICOM standardında veri transferi yapabilen tüm digital cihazlarla entegrasyon sağlanmaktadır. Görüntü işleme, büyültme, döndürme, çevirme gibi özelliklerin yanı sıra DICOM yazdırma servisleri de desteklenmektedir.
Radyoloji Hasta Kaydı
Diğer bütün departmanlarda olduğu gibi Radyoloji departmanı için de hem yatan hastalar için hem de ayakta tedavi hastaları için, her türlü hasta için, hasta kaydı kolayca oluşturulabilmektedir.
Profesyonel Rapor Aracı
Sonuç raporlarınızı Microsoft Word benzeri son derece gelişmiş rapor aracını kullanarak hazırlarsınız.. Raporlarınızda, istediğiniz fontu, istediğiniz büyüklük ve renkte kullanabilirsiniz. Raporlarınıza resim, şekil, logo ekleyebilirsiniz.
Tele Tıp
interMEDIA, teletıp uygulamaları için hazırdır.. Radyoloji Bilgi Sisteminizi seçerken sadece bugünün ihtiyaçlarını değil, geleceğin ihtiyaçlarını da düşünüp, çözüm geliştiren Türkiye'nin en iyi RIS platformu interMEDIA'yı seçin

KESİNLİKLE TÜRKİYE'nin EN İYİ RADYOLOJİ BİLGİ SİSTEMİYİZ

Bu sadece bir iddia değil, aynı zamanda bizim kendimize ve müşterilerimize verdiğimiz bir sözdür.

interMEDIA İle Neler Yapabilirsiniz?

interMEDIA ile bir Radyoloji Merkezinde veya bir hastane veya tıp merkezinin Radyoloji departmanında bir bilgi sisteminden ihtiyaç duyacağınız her şeyi yapabilirsiniz. Bunlardan sadece bazıları şunlar :

Hasta Kabul

Hastanın kabülü esnasında istenilen tüm tetkiklerin hatasız ve eksiksiz ücretlendirilebilmesi için her ne gerekiyorsa interMEDIA'da bulunmaktadır. Tetkikler için cinsiyet ve yaş kontrolleri yapılır.

İstem Yönetimi

Hem kurumiçi doktorlarınızdan hem de kurum dışı doktorlardan gelen tüm istemler, tamamen otomasyon üzerinden, olabilecek en kolay şekli ile yönetilir.. Asla unutulan veya gereksiz yere geciktirilen bir istem olmaz

İş Akışı Takibi

Radyoloji departmanınızın tüm iş akışını ve tetkiklerin durum takibini otomasyon üzerinden yapabilirsiniz. Tetkik için gelecek hastalar, sırada bekleyenler, rapor bekleyen işlemler gibi listeler işinizi kolaylaştırır.

Sonuç Raporlama

Son derece gelişmiş raporlama aracımız sayesinde, sonuç raporlarınızı hazır sonuç şablonlarını kullanarak kolayca hazırlayabilirsiniz. Raporlarınızda resim, şekil, istediğiniz herhangi bir font veya renk kullanabilirsiniz.

İstatistikler

Departmanınıza ait bir çok değişik istatistik alabilirsiniz. Bunlar sayesinde, departmanınızın verimliliğini takip edebilirsiniz. Departmanınızı yönetmek interMEDIA ile çok kolay olacaktır.

Randevular

Elbette, randevulu çalıştığınız tetkikler için kullanımı çok kolay ve etkin bir randevu modülümüz bulunmaktadır.. Ortak kullanılan cihazlar için cihaz-doktor ortak randevularını rahatlıkla verebilirsiniz

HL7, WADO ve PACS entegrasyonları

interMEDIA Radyoloji Bilgi Sistemi sağlık sektöründe kabul görmüş birçok sistemle entegrasyon kurabilir.

Randevu İşlemleri

Birim ve cihaz bazlı farklı randevu listeleri oluşturabilirsiniz. Hastanın gelme, işleme alınma, işlemin sonuçlandırılması gibi her türlü durumunu kolayca takip edebilirsiniz.

Kullanıcı Yetkilendirmeleri

Sistemin tamamında her yapılacak işlem önceki mutlaka kullanıcının yetkisi kontrol edilir. Yetkisi olmayan kullanıcı hiçbir şekilde kayıtlara erişemez veya kayıtlarda düzeltme yapamaz

Maliyet Analizi

Her bir işlemin bütün giderler dikkate alınarak ne kadar mal edildiğini bulabilirsiniz. Maliyet analizinde standard maliyet muhasebesi yaklaşımları kullanılmaktadır.

TOP