×

Destek İhtiyacınız mı Var?

1interMEDIA İrtibatı Kullanınız
3 Acil Destek : 0 (212) 691 62 63

Destek ekibimiz, soru veya sorununuz olduğunda her zaman yanınızdadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Destek Saatlerimiz

Haftaiçi : 9:00 - 18:00
Cumartesi : 9:00 - 15:00
Pazar : Sadece acil durumlarda

5000+

Kullanıcı Sayısı

100+

Hastane ve Tıp Merkezi

23

Modülden Oluşan Platform

150+

Teşekkür Mektubu

100den fazla Hastane ve Tıp Merkezinde
5000den fazla kullanıcımız
Yıllardır interMEDIA'yı tercih ediyor

Kendi alanında ve kendi şehrinde isim yapmış Hastaneler, Tıp Merkezleri, Laboratuvarlar ve doktorlar interMEDIA yazılımlarını kullanıyorlar. Yıllardır birlikte çalıştığımız değerli kullanıcılarımızdan bazılarının bizle ilgili düşünceleri :

1997

Ota & Jinemed Hastanesi - İstanbul

Sanırım interMEDIA'yı ilk kullanmaya başlayan sağlık kurumlarından biriyiz. 1997 yılından bu yana interMEDIA'nın yeni gelişmeleri takip hızı, ürün ve hizmet kalitesi, kullanıcı olarak bizim işlerimizi kolaylaştırmak adına yaptığınız geliştirmelerden dolayı çok memnunuz. Bunun için interMEDIA ekibine çok teşekkür ediyorum.

Dijital dünyanın ihtiyaçlara cevap verebilmek ancak iyi bir ekip ile mümkün olabiliyor. Çok iyi bir ekibe sahip olan interMEDIA'nın bizim teknoloji ihtiyaçlarımızda her zaman yanımızda olduğunu bilmekten büyük güven duyuyoruz.

Uz.Dr. Tülay Türksoy AKVARDAR
Yönetim Kurulu Üyesi

2011

Yaşar Hastanesi - İstanbul

Uzun yıllardır İstanbul Bakırköy’de hastalarımıza mümkün olan en iyi sağlık hizmetini vermeye özen gösteriyoruz. interMEDIA Hastane Yönetim Bilgi Sistemi, bizim hedeflerimize ulaşmak için en önemli yardımcımız  olmuştur. interMEDIA ile hastanemizdeki bilgiyi ölçmek ve yönetmek çok kolay olmaktadır.

Hasta hizmetleri, faturalama, stok eczane, yönetimsel raporlar gibi birçok uygulamada interMEDIA'nın çözümlerinden, desteğinden ve gösterdiği ilgiden çok memnunuz. İşbirliğimizin uzun yıllar devamını diliyorum.

2016

Hayat Hastanesi - İzmir

İzmir’in en eski özel hastanelerinden biri olan hastanemizde, sektörün en iyi ürünü olan interMEDIA'yı kullanmaktayız.

interMEDIA'nın kullanıcı dostu olması, birçok dış kurum ile entegrasyon imkanı sunması ve detaylı yönetimsel raporları benim en beğendiğim yanlarından. Bilgi sistemlerinde ürünlerin iyi olmasının yanında, ürün geliştirici şirketin personel kalitesi ve iyi iletişim kurulması son derece önemlidir. Bugüne kadar bizle dürüst ve etik değerleri yüksek seviyede tutan interMEDIA ile çalışmaktan çok memmunuz. interMEDIA personeline teşekkür eder uzun yıllar birlikte çalışabilmeyi dilerim.  

Ahmet Özçağlar
Hastane Müdürü

TOP