×

Destek İhtiyacınız mı Var?

1interMEDIA İrtibatı Kullanınız
3 Acil Destek : 0 (212) 691 62 63

Destek ekibimiz, soru veya sorununuz olduğunda her zaman yanınızdadır. Bizimle çalıştığınız için teşekkür ederiz.

Destek Saatlerimiz

Haftaiçi : 9:00 - 18:00
Cumartesi : 9:00 - 15:00
Pazar : Sadece acil durumlarda

5000+

Kullanıcı Sayısı

100+

Hastane ve Tıp Merkezi

23

Modülden Oluşan Platform

150+

Teşekkür Mektubu

100den fazla Hastane ve Tıp Merkezinde
5000den fazla kullanıcımız
Yıllardır interMEDIA'yı tercih ediyor

Kendi alanında ve kendi şehrinde isim yapmış Hastaneler, Tıp Merkezleri, Laboratuvarlar ve doktorlar interMEDIA yazılımlarını kullanıyorlar.

1997

Ota & Jinemed Hastanesi - İstanbul

Beşiktaş’ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini “OTA & Jinemed Hastanesi’” adı altında birleştirdi. Müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu Fulya Jinemed’in hastanecilik tecrübesi ile OTA’ nın geniş poliklinik ağı ve SGK güvencesine sahip hastaya, hizmet verme avantajı bir araya getirilmiştir. SGK ve tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olan hastanemizde, bu birleşme ile poliklinik hizmeti verilen branş sayısı da artmış, kadromuza bir çok yeni dalda uzman doktorlar katılmıştır.

2014

Karataş Hastanesi - İzmir

İzmir’de Yahudi Cemaatine ait ilk hastane olan Karataş Hastanesinin kuruluşu, 1827 yılına dayanmaktadır.

1950’de hastaneye Doğum Kliniği ilave edilmiştir. Kadın Doğum konusunda İzmir’de hayli iddialı olup, aylık doğum sayısı en yüksek hastanelerden biridir.

 

2013 Nisan ayı itibari ile Özel Çankaya Tıp Merkezi bünyesine dahil olan tarihi Karataş Hastanesi; yenilenen modern binası , hasta odaları ,90 yatak kapasitesi, 4 farklı ameliyathanesi, tam donanımlı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve uzman hekim kadrosu ile 16 farklı branşta sunduğu sağlık hizmetiyle artık sadece Kadın Doğum değil Tüm Branşlarda hizmet vermektedir .

200 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimiz ,tüm çalışanlarımıza aşıladığımız etik değerlere bağlılık ve hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımımız ile halkımıza her geçen gün daha iyi sağlık hizmeti veriyor , her daim sağlığınızın arkasında olmaya devam ediyoruz.

2016

Hayat Hastanesi - İzmir

Özel Hayat Hastanesi, modern yenilenmiş bina, hasta odaları, 17 yatak kapasitesi, 2 farklı cerrahi odası, tam donanımlı ve uzman hekim kadrosu ve kadın doğum olmak üzere 8 farklı branş ile hizmet vermektedir.

2011

Kent Hastanesi - İstanbul

Kent Sağlık Grubumuzun temelleri, elliye yakın Egeli iş adamının girişimiyle, İzmir’in Çiğli ilçesinde kurulan Kent Hastanesi ile atılmıştır.

Üniversite hastanelerinden beklenen üst düzey tanı ve tedavi hizmetlerini sunma hedefi ve “zor işlerin yapıldığı hastane” olma iddiamızla ilk hastamızı kabul ettiğimiz 14 Şubat 2004’ten beri  sözümüzü tutarak, sağlık sektöründeki yerimizi her geçen gün pekiştiriyoruz. Misyonumuz:  çoğu akademik unvanlı hekimlerden oluşan uzman hekim kadromuz, multidisipliner yaklaşımımız ve yüksek teknolojik donanımımız ile hasta odaklı hizmet vermektir.

Hastanemizde, organ nakillerinden aort cerrahisine, beyin tümörlerinden kanser cerrahisine kadar gerçekleştirdiğimiz pek çok “özellikli ameliyat” ile ortaya koyduğumuz iddiayı sürdürmekteyiz.

Kent Hastanesi olarak sadece İzmir ve Ege Bölgesi’nin değil; Türkiye’nin dört bir  yerinden olduğu gibi çevre ülkelerden de hastaların güvenle başvurduğu bir sağlık kurumu haline geldik. Bu güven ve büyük talep karşısında kayıtsız kalmayıp Nisan 2008’de ilk tıp merkezimizi, Kent Alsancak Tıp Merkezi adıyla İzmir’in Konak ilçesinde yer alan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde hizmete açtık.

Güçlü hekim kadromuz, deneyimli ve güler yüzlü personelimiz, ileri teknolojik donanımımızla, tüm branşlarda poliklinik hizmeti verdiğimiz Kent Alsancak Tıp Merkezimizi, günübirlik ameliyatlar yapabildiğimiz butik bir hastane olarak konumlamaktayız.

2018

Kadıoğlu Hastanesi - İstanbul

40 yılı aşkın bir süredir, değişen teknolojiyi takip ederek ve sürekli yenilenerek faaliyet gösteren kurumumuz, hemoroid tedavisinde 'boğma yöntemi' ile ağrısız & kanamasız ameliyat yöntemini ilk uygulayan ve Türkiye'ye tanıtan bir hastane olma özelliği de taşımaktadır.

2011

Yaşar Hastanesi - İstanbul

Türkiyenin ilk özel sağlık kurumlarından biri olarak, toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla 30 yıl önce kurulan hastanemiz , teknolojik gelişmeleri takip ederek hastanenin alt yapısı tamamen yenilenmiş ve 2004 yılından sonra yeni bir vizyonla hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık 1.500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 15 yatak kapasitesi ve alt yapısı ile 7/24 hizmet vermektedir.

2016

Hayat Hastanesi - İzmir

Özel Hayat Hastanesi, modern yenilenmiş bina, hasta odaları, 17 yatak kapasitesi, 2 farklı cerrahi odası, tam donanımlı ve uzman hekim kadrosu ve kadın doğum olmak üzere 8 farklı branş ile hizmet vermektedir.

2014

Odak Hastanesi - Denizli

2006’dan 2014′ e kadar cerrahi tıp merkezi olarak sağlık sektöründe yer alan ODAK Hastanesi, 2006 yılından bu yana güçlü sağlık kadrosu ve modern tıp teknolojisi ile topluma hizmet vermektedir.

21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışı ile daha mutlu sağlık çalışanı ve daha memnun hasta hedefiyle yeniden yapılanan, tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip ederek modern teknoloji ile birleştiren Odak Hastanesi, bugün gelinen noktada Denizli’ de kaliteli sağlık hizmetinin simgesi olmuştur.

2008

Fatih Hastanesi - İstanbul

İstanbul’un köklü ve butik hastanelerinden biri olan Özel Fatih Hastanesi, Fatih ilçesinde 1987’den bu yana güvenilir hekim kadrosu ve profesyonel yönetimi ile halkımıza sağlık hizmeti sunmaktadır. 2000 m2 kapalı alana sahip Özel Fatih Hastanesi; donanımlı ameliyathane, doğumhane, genel yoğun bakım, Neonatal (yeni doğan) yoğun bakım, 31 servis yatağı kapasitesi ve 17 tıbbi branş ve 4 müşahede yatağı ile hizmet vermektedir.

2011

Yaşar Hastanesi - İstanbul

Türkiyenin ilk özel sağlık kurumlarından biri olarak, toplum sağlığına katkıda bulunmak amacıyla 30 yıl önce kurulan hastanemiz , teknolojik gelişmeleri takip ederek hastanenin alt yapısı tamamen yenilenmiş ve 2004 yılından sonra yeni bir vizyonla hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık 1.500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 15 yatak kapasitesi ve alt yapısı ile 7/24 hizmet vermektedir.

2001

MedAmerikan - İstanbul

Amacımız hastalarıyla şeffaf iletişim kuran, güvenli ve kaliteli hasta bakım ve tedavisi sağlayan, kendini sorgulayan ve geliştiren bir sistemle sağlık sektöründeki saygınlığımızı korumaktır.

Hacim yerine değer odaklı, departmanlar arası sınırları kaldıran, kapsamlı klinik program ve hizmet grupları oluşturarak 21. yüzyılın getirdiği sağlık alanındaki beklentileri kaliteli hizmet anlayışımızla karşılamaya devam ediyoruz.

2006

Atlas Tıp - Çanakkale

Özel Atlas Tıp Merkezi, Çanakkale’nin ilk özel tıp merkezi olup, 2007 yılında Özel Atlas Göz merkezi olarak faaliyete başlamıştır. İlk başta 2 göz uzmanı ile başlayıp daha sonra kadrosuna dahil ettiği 2 göz uzman, toplam 4 göz hekimiyle Çanakkale’de göz hastalıkları konusunda başarılı ve güvenilir bir kurum olmayı sürdürdü. Daha sonra hızla büyüyerek A sınıfı Tıp Merkezi ünvanını alan merkezimiz, yine kadrosuna dahil ettiği dermatoloji, dahiliye ve son olarak da Kulak Burun Boğaz branşlarında da hizmet vermeye başladı.

2016 Ağustos ayından itibaren de yeni binasına taşınan merkezimiz, modern binasında daha kaliteli ve konforlu bir ortamda hizmet vermeye devam etmektedir.

2017

Adamedika - Adapazarı

Kurumumuz mevcut bölümleri, uzman kadro ve ameliyathanesi ile halkımıza güvenli, kaliteli, çağdaş, ve ekonomik tedavi sunmakta ve bu konuda her gün daha iyi olmak için kendisi ile yarışmaktadır. Sağlık da toplum sağlıklı bireylerden oluştuğunu ilke edinen merkezimiz, böyle bir toplum oluşması için sağlıkla beraber, sosyal ve kültürel alanlarda tüm varlığını seferber ederek siz halkımızın yanındadır.

2015

Apex Cerrahi Tıp - İstanbul

Apex Cerrahi Tıp Merkezi 2007 yılında  profesyonel uzmanlardan oluşan ekibi tarafından, İstanbul’da kurulmuştur. Apex Cerrahi Tıp Merkezi, genel cerrahi, estetik cerrahi, medikal estetik, lazer epilasyon, liposuction, saç ekimi, saç tedavileri, saç mezoterapisi kulak burun boğaz, nöroloji, kardiyoloji vb. alanlarda hizmetler vermektedir.

İnsana değer veren nitelikli uzman kadrosu “Etik değerlere bağlı, hasta ve çalışan güveliğini ön planda tutan, tıbbi hizmet konusunda mükemmeliyetçi’’ yaklaşımı ile hastalarına güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

2014

Aktıp - Bartın

Sağlık Merkezimiz; 1994 yılında Bartın`ın ilk görüntüleme merkezini kurarak girdiği sağlık sektöründe 2004 yılında poliklinik, 2006 yılında Tıp Merkezi, 2007 yılında Ameliyathane ve Doğumhane birimlerinin eklenmesiyle Cerrahi Tıp Merkezi olarak hızlı bir gelişim göstermiştir.

2010

Armedica - Kocaeli

Özel Armedica Göz Merkezi 6 katlı 1000 m2 kapalı alana sahip olup Tuzla – Darıca – Bayramoğlu – Gebze ve Dilovası hattında bulunan tek göz hastalıkları dal merkezidir.

Göz hastalıkları konusunda tam donanımlı olan merkezimiz Prof Dr Gülay Güllülü’ nün yönetiminde 3 tam zamanlı  göz hastalıkları, 1 Kulak Burun Boğaz ,1 anestezi ve reanimasyon  uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz.

2018

Angora Clinic

Alanında öncü olmayı hedefleyerek ilk hastalarını Mart 2019 itibari ile almaya başlamıştır. Vermiş olduğumuz hizmetlerle kalite ve güven ilk amacımızdır. Modern teknolojik ürünlerle GETAT uygulamalarının bir araya geldiği, bireye özel sağlıklı yaşam tarzının ön planda tutulduğu yurt içi ve yurt dışı sağlık turizmininde yer aldığı ayrıcalıklı bir projedir.

2014

Beykent Cerrahi Tıp - İstanbul

VİZYONUMUZ Etik, dürüst ve modern, Bölge halkının, koruyucu sağlık hizmetleri başta olmak üzere, ihtiyaç duyduğu tüm sağlık hizmetlerini karşılayan, Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren Bir sağlık kuruluşu olma..

2008

Beymer Tıp - Denizli

2008 yılında ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ DAL MERKEZİ olarak başlayıp, sonra 2012 de Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünün eklenmesi ile ÖZEL BEYMER NÖROLOJİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON DAL MERKEZİ olduk. 2013 te Dahiliye ve Dermatoloji bölümleri  ilavesi ile Özel BEYMER TIP MERKEZİ olarak eski yerimizde hizmet verdik.

Merkezimiz; Nöroloji(Beyin ve Sinir Hastalıkları), Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Dahiliye(İç Hastalıkları) ,Kulak Burun Boğaz, Ağrı Anestezi-Akupunktur, Kadın Hastalıkları ve Doğum, iPsikiyatri, Psikolojik Danışmalık, Cildiye (Dermatoji) kadrolarını temin ederek A TİPİ TIP  MERKEZİ ruhsatı alarak BUTİK  GÜN HASTANESİ konsptinde hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.
2015

Çamlık Tıp - İstanbul

1991 yılında Sarıgazi Dispanseri adıyla bölgenin ilk kurumsal sağlık tesisi olarak hizmete başladık. 1998 yılından itibaren de bugünkü yerimizde Özel Çamlık Tıp Merkezi olarak bölge halkına sağlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Ana ilkemiz; çağın gerektirdiği bilgi ve donanımla hastalarımıza azami faydayı sağlamak, gerekli tıbbi teşhis ve tedavilerini gerçekleştirmektir. Hastalarımızın kendisini aile ortamının sıcaklığı ve rahatlığında hissetmesini sağlayan güvenilir, anlayışlı, sevecen, tıbbi kadromuz ve tüm ekibimizle her zaman dürüst, güvenli ve yeterli sağlık hizmetini; dil, din, ırk, renk ayrımı yapmaksızın "Halka hizmet Hakk’a hizmettir" prensibinden yola çıkarak vermek; bundan sonra da öncelikli amacımız olmaya devam edecektir.

2009

Çankaya Cerrahi Tıp - İzmir

2010 yılı bahar ayları uzun yıllardır sağlık sektöründe yer alan şirketimiz için İzmir’deheyecan verici bir başlangıca sahne olmuştur: İzmir’in en güzel ve merkezi noktalarından biri olan Gazi Bulvarı üzerindeki Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni bünyemize katmak bizler için büyük gurur vesilesidir.

Fiziksel kapasitesi bakımından birçok tıp merkezinin hayal bile edemeyeceği bir alan üzerinde yükselen 5 katlı binası, 2 ameliyathanesiyle, 18 branşta hizmet veren Özel Çankaya Tıp Merkezi’ni kısa sürede yeniden yapılandırmak bizlerin övüncü olmuştur.

2003

Hattat Klinik - İstanbul

1997 yılında Prof. Dr. Neşe Hattat ve Prof. Dr. Halim Hattat tarafından kurulmuş olan Hattat Hastanesi’nin cinsel fonksiyon alanındaki devamı niteliğinde olan kliniğimiz; sadece cinsel sağlık sorunlarının tedavisini değil, optimum kalitede bir cinsel performansı hedeflemektedir. Bu doğrultuda en gelişmiş teknolojik ekipmanla ,sakin ve modern bir atmosferde, konusunda son derece uzman ekibimiz tarafından damarsal, sinirsel, hormonal ve psikolojik yapınızla beraber yaşam tarzınız incelenerek performansınız optimum kaliteye getirilmektedir.

2014

Ekotom Tıp - İstanbul

2007 yılından itibaren hastalarımıza güler yüzlü, kaliteli, doğru teşhis ve tedavi ile hizmet veren Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi, Gaziosmanpaşa merkezde bulunmaktadır.

Özel Ekotom Cerrahi Tıp Merkezi’nde Kardiyoloji, Dahiliye, Nöroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Radyoloji, Ruh ve Sinir Hastalıkları ( Psikiyatri ), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Üroloji, Dermatoloji (Cildiye), Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Acil Servis, Ağız ve Diş Sağlığı, Anesteziyoloji ve Reanimasyon branşlarında muayene ve tetkikleri yapılmaktadır. Ekokardiyografi, Efor Testi, EKG, Ritim ve Tansiyon Holter tetkikleri ile kalp hastalarımızın tedavisi yapılmaktadır.

2007

Epiderm - İstanbul

Epiderm Klinikleri 1993'de Prof. Dr. Teoman Cem Kadıoğlu ve Op. Dr. H. Kadıoğlu tarafından kurulan Kadıoğlu Sağlık Hizmetleri bünyesinde; Nişantaşı, Etiler, Bakırköy ve Bağdat cad. şubelerinde Dermatoloji uzmanları gözetiminde lazer epilasyon hizmeti sunmaktadır.

2008

Atafiz FTR - İstanbul

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İstanbul Ataşehir’de uzun yıllardır sağlık hizmeti veren bir kurumdur. 2006 yılında Ataşehir’de kurulmuş olan Tıp Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikolojik Danışmanlık, Beslenme ve Diyetetik bölümleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir.Tıp Merkezimiz Uzman Doktor, Fizyoterapist, hemşire, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır.2006 yılında kurulmuş merkezimiz ; aqua terapi ile fizyoterapiyi birleştirip özel bir konsept oluşturmuştur. Bu alanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Hedefimiz, Atafiz kapısından giren her hastayı sağlıklı ve gülen yüzlerle uğurlayabilmektir.

2010

Sevgi FTR - İstanbul

2006 Yılından beri hizmetinizde olan, Sevgi Fizik Tedavi Tıp Merkezi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Güzellik ve Estetik Merkezi, Diyet ve Saç Ekimi ünitesi ile hizmetinizdedir.

2005

Bal Fizik - Balıkesir

2005 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi olarak kurulduk.

Yıllar içinde gelişerek yeni binamızı yaptık, taşındık, yetmedi ek binalar yaptık.

Bugün Bal-Fizik Tıp Merkezi, T.C Sağlık Bakanlığı’ndan özel çalışma belgeli 2. basamak sağlık hizmeti veren tam teşekküllü “ A Tipi “ Tıp Merkezi olarak hizmet vermektedir. Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetlerimize ek olarak radyoloji, iç Hastalıkları, nöroloji ve diyet bölümlerimiz de hizmetinize girdi. Gelişmeye devam ediyoruz. Mutluyuz…

2018

Borfiz FTR - İzmir


BORFİZ Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi olarak kurulduğumuz günden bu yana; ağrı çeken, kaslarını hareket ettirebilme yetisini farklı nedenlerle kaybeden veya felç geçiren hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon süreçlerini planlıyoruz.

Deneyimli ve uzman kadromuzla verdiğimiz tüm hizmetlerimizi hastalarımızın özelinde kurguluyoruz. Hastalarımızın beklentileri, genel sağlık durumları ve tedavilerimizi gerektiren sorunları hakkında detaylı veriler elde edip en verimli çözümleri bir araya getiriyoruz.

2008

Asya FTR - İstanbul

Asya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 2007 yılında fizik tedavi ve ortopedi uzmanı 4 hekim ortaklığı ile kurulmuştur. Kurucuların fizik tedavi ve rehabilitasyon konusunun birebir içinde olması sebebiyle tüm tedavi uygulamaları ve hastay yaklaşım kurucularımız tarafından şekillendirilmiş ve bugünkü kalite seviyesine ulaşılmıştır.

2015

Fora FTR - Eskişehir

Kurumda yürüme yeteneğinin yeniden kazanımı ve geliştirilmesi için Robot Destekli Yürüyüş Tedavisi uygulanmaktadır.

Özel Fora Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi sağlıklı yaşam, fiziksel aktivite, sağlıklı beslenme sloganı ile SGK anlaşmalı Fora Form Sağlıklı Yaşam Programı ile obezite tedavisi yapmaktadır.

2008

Rehamer FTR - İstanbul

01 Haziran 2007’de tarihinde REHAMER FİZİK TEDAVİ VE REH DAL MERKEZI Olarak hizmet vermeye başladı. 2015 Yılında A SINIFI TIP MERKEZI olarak Ruhsatlandırılarak hizmetlerine devam etmektedir..

2015

Esenşehir Tıp - İstanbul

Esenşehir Tıp Merkezi olarak misyonumuz, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini ileri düzeyde,yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak,
Kendilerini mesleklerine adamış, insana değer veren hekimler ve sağlık uzmanları ile hizmet vermektir.

 

2012

Esteticare Estetik - Bursa

Teknolojik gelişmeler ve tıptaki yenilikler takip edilerek gerekli donanım ve alt yapının oluşturulduğu Esteticare Tıp Merkezi bünyesinde Estetik ve Plastik Cerrahi, El Cerrahisi, Microcerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı Ünitesi, Medikal Estetik Lazer Epilasyon, Lazer Tedavileri (Leke tedavisi, Cilt gençleştirme-Yenileme, Dövme silme), Bölgesel İncelme ve Zayıflama, Saç - Cilt ve Vücut Mezoterapileri, Cilt Bakımı, Cilt yenileme (Epiroller, Dermapen), Kimyasal Peeling, Botox ve Dolgu uygulamaları yapılmaktadır. Kısaca hastalarımız için sağlıklı ve genç kalma üzerine hizmetler vermekteyiz. Hasta memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu merkezimizde öneri ve şikâyetler derhal değerlendirmeye alınarak hastalarımızın talep ettiği iyileştirmeler yerine getirilmektedir.

2014

İstanbul Estetik - İstanbul

2007 yılında, “Estetik ve Güzelliğe Dair Her Şey” mottosuyla yola çıkan İstanbul Estetik, Fatih’te İstanbul Estetist Polikliniği olarak hizmet vermektedir.

Medikal estetik, estetik cerrahi ve kulak burun boğaz hastalıkları adına daima yenilenen ve son dönemlerde popüler, etkili cihazlara sahip olan kliniğimiz hastalarımıza hizmet vermektedir.

2019

Euromed - İstanbul

Merkezimizin temel prensibi olan güven; hasta hekim ilişkisi, gerekli tetkik ve doğru radyolojik tanı üzerine kurulmuştur. Çeyrek asra yaklaşan hizmet deneyimimiz ile her zaman tıbbi etik kurallara sadık kalarak doğru ve güvenilir tanıya ulaşmak için çalışıyoruz.

Dr. Alper ARMAN
2016

Fulya Ayak Cerrahisi - İstanbul

Merkezimizde yürüyüş bozuklukları, ayak şekil bozuklukları, romatizmal hastalıklara bağlı ayak sorunları ve diyabete bağlı ayak sorunlarına yönelik konservatif ve cerrahi tedaviler uygulanmaktadır.

Sıklıkla halluks valgus, topuk ağrısı, düz tabanlık, yüksek kavis ve morton norinoma hastalarına yönelik tedaviler yapılmaktadır. Ayak bakımı bölümünde tırnak mantarı ve tırnak şekil bozukluklarına yönelik tedaviler yapılmaktadır.

2015

Galata Tıp - İstanbul

Polikliniğimiz; Yüzyıllardan beri İstanbul’un denize açılan kapısı olarak bilinen Karaköy’ de, “ Kişiye özel sağlık hizmeti sunma” prensibiyle 2002 yılında kurulmuştur.

Uzman hekim kadromuz,güler yüzlü ekibimiz ve modern donanımızla yaşam kalitenizi yükselterek kendinizi güvende ve sağlıklı hissetirmenizi sağlamak en önemli amaçlarımızdandır. .

Kliniğimizdeki tüm işlemler süresince ‘Sağlık Danışmanlığı’ hizmetimiz kesintisiz olarak sürmektedir.

Alman Galata yenilenen ünvanı ile Galata Poliklinik olarak hizmetine devam etmektedir.

2017

Genlab - İstanbul

1989 yılında kurulmuş olup klinik, biyokimya, mikrobiyoloji, ve genetik dallarında yüksek test kapasitesi ile geniş bir yelpazede ileri teknolojik tanı hizmetleri sunmaktadır. Türkiye genelinde Laboratuvar hizmetlerinin yanı sıra ev ve iş yerinde laboratuvar hizmeti, yerinde laboratuvar hizmeti ve sağlık kurumlarında laboratuvar işletmeciliği ile sektöre değer katan çözümler sağlamaktadır.

Her yaştan örnek alımı ve işlenmesi alanlarında özel eğitimli ve ileri derece tecrübeli tıbbi ekibimiz iç dış eğitimler bilimsel toplantılar ile uzmanlıklarını daha kaliteli hizmet sağlamak adına geliştirmektedir. Kuruluşundan bu yana düzenli bir şekilde hem eksternal hem de internal kalite kontrol programlarına katılan genlab; ISO EN 15189 (Tıp Laboratuvarlarında Akreditasyon Kuralları) ve ISO 9001 standardı ile yapılandırılmıştır.

2018

Gözlem Tıp - İstanbul

Dal Merkezimizin amacı, Hastalarımızla birebir ilgilenerek onlara en iyi hizmeti sunmak. Hasta haklarına saygılı davranarak, kaliteli hizmet anlayışımızı herkese aynı şekilde sunan sıcak bir ortam yaratmak. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini sürekli arttırarak, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmalarına olanak tanımak. Hizmet verdiğimiz her alanda uzmanlaşarak mükemmeliyetçi anlayışımızı sürdürmek.

2008

Hekimler Tıp - İstanbul

Kurumumuz 1991 yılında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Ahmet Batu tarafından küçük çaplı bir poliklinik olarak faaliyete geçti.
İhtiyaçlar doğrultusunda 1997’de Tıp Merkezi, 5 Ocak 2012’de ise Cerrahi Tıp Merkezi statüsüne ulaştı.
2011 yılının sonunda taşındığımız 6 000 metrekare kapalı alana, konforlu muayene odalarına ve bekleme salonlarına, 2 tane ameliyathane ve 2 tane doğumhaneye sahip yeni binamızda 40 hasta yatağı kapasiteli bir butik hastane hüviyetinde faaliyet göstermekteyiz.
Tamamen merkezi sistemden yönetilen altyapımız, son teknoloji ürünü ekipmanlarımız, 70’in üzerinde güler yüzlü çalışanımız, yenilenip arttırılan kadro ve branşlarımızla sizler için en iyi hizmeti üretmenin gayreti içerisindeyiz.

2018

Estedent Diş - İstanbul

Dünya Sağlık Örgütü'nün onayladığı uluslararası yöntem ve tedavileri benimseyen, son teknolojiye sahip araçları kullanan, uzman kadrosuyla kişiye özel yaklaşım ve hizmetler sunan Medicell Este Dent, medikal estetik ve sağlıklı yaşam merkezidir. Alanında tecrübeli cerrahlarımız, medikal estetik uzmanlarımız ve tüm ekibimizle misafirlerimizin güzellik, bakım ve sağlıklı yaşam alanlarındaki ihtiyaçlarını tespit ederek, koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

2005

Lamed - İzmir

Merkezimizde;

  •    Manyetik Rezonans Görüntüleme
  •    Tomosentez (3 boyutlu) Dijital Mammografi
  •    Doppler Ultrasonografi/Elastografi
  •    Kemik Dansitometri
  •    Dijital Röntgen,cihazları son teknolojik donanımlarla hizmet verilmektedir.
2018

Loca Tıp - İstanbul

Özel Loca Tıp Merkezi ,kuruluşundan bugüne kadar hızlı bir gelişim gösteren, Bahçeşehir'de bulunduğu merkezi konumuyla ve tecrübeli ekibiyle büyük bir ihtiyacı gideren güzide bir sağlık kuruluşudur.

Bahçeşehir'in ulaşım kolaylılığının sağladığı avantajın yanısıra, personelimiz ve sağlık teçhizatımızla da fark yaratmaya gayret etmekteyiz.

2002

eLab Laboratuvarları - İstanbul

2002 yılında kurulan elab laboratuarlar grubu, klinik biyokimya, mikrobiyoloji, ve genetik dallarında hizmet vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanda laboratuar hizmeti sunan elab laboratuarlar grubu kanıta dayalı laboratuar uygulama prensiplerini göz önüne alarak hizmet vermektedir.

İstanbul, Esentepe, Nişantaşı, Etiler, Bağdat Caddesi, Fulya ve Kosova’da hastalarımızın hizmetinizdeyiz.

2016

Biotıp Laboratuvarları - İstanbul

Klinik tanı ve teşhiste her açıdan bir adım önde hizmet vermeyi ilke edinmiş, aynı anlayışla daha büyüyerek ve yenilenerek bugünlere gelmiş; Türkiye'de sadece sağlık kuruluşlarına hizmet sunan merkezi bir tıbbi laboratuardır.

Bio-Tıp, Laboratuvar konusunda deneyimli Mikrobiyoloji, Biyokimya ve Patoloji uzmanları, Laboratuar kadrosu ve idari personeli ile beklentileri en mükemmel şekilde karşılayacak şekilde hizmet vermektedir.

2009

Medicell

Profesyonel kadromuz, hasta odaklı hizmet anlayışımız, kalite politikamız ve güler yüzümüzle hizmet vermekteyiz. Hastalarımızı doğru teşhis ve tedavi yöntemleri ile memnun ederek yüksek standartlarda 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Özel Medicell Tıp Merkezi olarak hastalarımızın istek ve önerilerine her zaman açığız. Gelen hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda check up programları hazırlayarak hem sosyal alanda hem de sağlık yönünden hastalarımızla iç içe olmaktayız.

2012

Medihaus - İstanbul

Hizmet kalitesi ile hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi, SGK gibi pek çok sağlık kuruluşu ile anlaşmalı olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Uzman hekimleri, nitelikli sağlık ve destek personel kadrosuyla, ameliyathaneleri ve doğumhaneleri ile bir çok tıbbi bölümde tedavi hizmeti vermektedir.

Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi dahilindeki tüm çalışanlar, "koşulsuz hasta memnuniyeti" ilkesini esas alarak, dürüstlük ve kalite ilkelerinden de ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektedir. Güleryüz, ilgi, sevgi, şefkat ve saygıyla hizet veren Medihaus Cerrahi Tıp Merkezi'nin uzman kadrosu; insancılık ve bilimsellik ilkeleri çerçevesinde hastalarını her aşamada sabırla, anlaşılır ve nazik bir dille bilgilendirmeyi görev saymaktadır.

2018

MediLab - İstanbul

Sağlık sektöründe, 1999 yılından beri verdiği yüksek standartlı hizmetler ile güveninizi kazanan MEDİLAB, bugün bünyesinde Laboratuvar ve Görüntüleme Merkezi, Assistan ve Sağlık Turizmi  Hizmetleri bulunan bir Group şirketi olarak sektörde her geçen gün ivme kazanarak varlığını devam ettirmektedir.

2015

Mediplus - İstanbul

Mediplus Tıp Merkezi olarak en iyiye ulaşmak amacıyla hizmet anlayışımıza yön veren misyonumuz;

Tıbbi etik değerlere bağlı kalarak, hastaların haklarına saygılı, tanı, teşhis ve tedavi uygulamaları sürecinde koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetlerimizi en son tıbbi teknoloji ve donanımı kullanarak en kaliteli ve ekonomik şartlarda titz, nitelikli ve uzman kadrolarımız ile halkımıza sunarak hasta ve personel memnuniyetini ön planda tutmaktır

2012

Medipoint - İstanbul

Medipoint Tıp Merkezi bünyesinde kardiyoloji, fizik tedavi-rehabilitasyon, endoskopi, dahiliye, göğüs hastalıkları, laboratuvar hizmetleri, diyet ve metabolizma, EMG, ozon tedavi ünitesi gibi önemli birçok tıbbi birimi barındırmaktadır.

2019

Mediworld - İstanbul

Misyonumuz ; Toplumun ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alan çağdaş, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden; hasta ve çalışan memnuniyetini ön planda tutan ekip anlayışı içerisinde etik, etkili, kaliteli, kolay ulaşılabilir güler yüzlü sağlık hizmeti sunmak

2019

Nesiller Genetik - İstanbul

Geçtiğimiz 10 yıl içinde elde ettiğimiz sonuçlar, bilimsel araştırma ve teknolojik yeniliğe yönelik güçlü bir yolculuk ile tanı ve hizmet mükemmelliğini hedefleyen Merkezimizin artan kalite ve yetkinliklerini göstermektedir. Bu süren yolculuk boyunca laboratuvarımız büyüdü ve değerli varlıklar elde edilerek, önemli sonuçlar ve ödüllerimiz ile sürekli büyümeye de devam etmektedir.

2013

Okmeydanı Tıp - İstanbul

Özel Okmeydanı Tıp Merkezi Olarak Misyonumuz;
Toplumun Yaşam Kalitesini Yükseltmek ve Uygulamalarımızla Tıbbın Gelişimine Katkı Sağlamak Amacı ile Ayakta Teşhis ve Tedavi Hizmetlerini En İleri Düzeyde, Hijyenik Ve Uygun Ekonomik Koşullarda Topluma Sunmak, Kendilerini Mesleğine Adamiş, İnsanlik Değerlerine Saygılı Hekim Ve Sağlık Personeli ile Hizmet Vermektir..

2017

Onko Onkoloji - Ankara, Adana, Mersin

Kuruluşunun 30. yıldönümünü kutlayacağımız 2020 yılına kadar 45.000’den fazla hasta merkezlerimizde tedavi gördü. Yıllardır kliniklerimizde eğitim alan, deneyim kazanan çok sayıda hekim ve medikal personel halen Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve yurt dışında sağlık hizmeti sunmaktadır.

2015

Esha Tıp - İstanbul

“Bizim için Önce Sağlığınız” sloganıyla 1994 yılında Armutlu Can Tıp Merkeziyle başladığımız yolculuğumuzu, yeni yerimiz ve yeni ismimizle Özel ESHA Cerrahi Tıp Merkezinde aynı ilk gündeki heyecan ve özveriyle devam etmenin haklı gururu içerisindeyiz.

2004

Park Tıp

İzmir Özel Park Tıp Merkezi Konusunda uzman doktorları, en güncel teknolojik donanımı ve her hastanın özel olduğunu kabul eden bir anlayış ile 25 yılı aşkın süredir sağlık hizmeti vermektedir.

2004

Sante Tıp - İstanbul

1997 tarihinde Bağdat Caddesi Kızıltoprak'da kurulmuş ve şu anda Fener Kalamış Caddesinde mültidisipliner yaklaşımda hizmet veren özel bir tıp merkezidir.

Bünyesinde İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Genel Cerrahi, Nöroloji, Kadın Doğum, Ortopedi, Üroloji, Aile Hekimliği, Kulak Burun Boğaz, Klinik Dermatoloji gibi klinik dallarını barındıran Sante aynı zamanda sahip olduğu tam teşekküllü Biyokimya Laboratuarı, Radyoloji, Endoskopi (Gastroskopi / Kolonoskopi) üniteleriyle kendisinden sıkça söz ettirmektedir.

2012

Sarıyer Tıp - İstanbul

1983 yılından beri sağlık sektörünün çeşitli alanlarında hizmet veren Sarıyer Tıp Merkezi Opr. Dr. Cengiz ALP tarafından kurulmuştur.

2008

Toplum Tıp - İstanbul

1990’li yıllardan bu yana faaliyet gösterdiği her alanda kurumsal ve güvenilir hizmet anlayışıyla fark yaratan KUT ANA SAĞLIK, sağlık sektöründeki yeni yatırımı TOPLUM TIP MERKEZİ ile tıbbi ve etik ilkelerden ödün vermeyen, hasta haklarına saygılı, uluslararası kalite standartlarında bir hizmet yapısı hedeflemektedir.

2015

Türk Kalp Vakfı - İstanbul

10 Haziran 1975 tarihinde kurulmuş olan Türk Kalp Vakfı; 1995 yılından beri 26 ülkeden 33 üyesi bulunan Avrupa Kalp Birliği, 2001 yılından beri de birçok ülkeden  üyesi bulunan Dünya Kalp Federasyonun resmi üyesidir.

Dünyanın ve özellikle Türkiye’nin rekor seviyede en fazla ölüme sebebiyet veren sağlık meselesi olan kalp damar hastalıkları konusundaki farkındalık yaratma çalışmaları ile ülkemizin Sivil Toplum Örgütleri arasında yer alan Türk Kalp Vakfı, ölümlerin asgariye indirilmesi yolunda insanlarımızı motive etme, bilinçlendirme ve uyarma görevini, ulusal ve uluslararası alanda sürdürerek başarıyla yerine getirmektedir.

2007

Uşak Göz - Uşak

Kliğinimiz 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir kliniktir.

Kliğinimizde 4 adet Göz Hastalıkları uzmanı bulunmaktadır. Bütün uzmanlarımız 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Muayene ve operasyon ulusal ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Polikliniklerimizde güleryüzlü, kaliteli hizmet esas alınmış olup tıbbi anlamda teşhis ve tedavi için en son teknolojik donanıma sahiptir.

2012

Vanity Estetik - İstanbul

Vanity Estetik dünyanın dört bir yanından gelen hastaları ihtiyaçları beklentileri doğrultusunda en doğru doktorlar ile buluşturarak hasta deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaktadır.

2006

Yaşam Tıp - İstanbul

"ÖNCE İNSAN" Felsefemizin gerektirdiği gibi sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet sunmayı hedef bilen Yaşam Tıp Merkezi 1996 yılında Pendik İstanbul da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana insanlarımızın en iyi hizmeti alması gerektiğine inanarak çalışmalarımıza başlamış ve bu inançlada devam etmekteyiz. Daha ileriye bakarak, kendimizi her geçen gün yenileyerek saygılı hoşgörülü ve bilime dayalı olarak sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

2014

Yeni Hayat Tıp - İstanbul

Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını ve uluslararası standartları benimseyen, hasta ve yakınlarının memnuniyetini önemseyen, haklarının ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, her zaman öncü ve yenilikçi uygulamaları ile kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
Bilimsel ve etik değerlere her koşulda uymayı ilke edinmiş, takım ruhu içinde çalışan dinamik kadromuz misyonumuza ulaşmamızda temel dayanağımızdır.

TOP